سبک جدید موفقیت

پیش نیاز دوره MBA

پیش نیاز دوره MBA

پیش نیاز دوره MBA

با توجه به اهمیت دوره MBA در دنیای کسب و کار کنونی و مزایای این دوره، می توان گفت مدیران با آموختن دانش و مهارت های حرفه ای مدیریت کسب و کار در دوره MBA می توانند به پیشرفت و توسعه کسب و کارشان سرعت بخشند و اهداف خود را محقق سازند.ولی آیا MBA برای تمامی افراد مناسب است؟ آیا با هر شرایطی میتوان دردوره MBA شرکت کرد؟

سوابق تحصیلی

متقاضیان محترم جهت شرکت در دوره MBA ماهان می بایست حداقل دارای مدرک کارشناسی در رشته های مرتبط مدیریتی باشند.البته لازم به ذکر است در صورتی که افراد دارای مدرک کاردانی و یا مدارک مقاطع بالاتر در حوزه های پزشکی ،فنی و مهندسی و سایر رشته های دانشگاهی که نامرتبط با مدیریت هستند،باشند می توانند از طریق رزومه و سابقه کاری عالی در سمت های مدیریتی اقدام به شرکت در دوره کنند.

رده سنی

متقاضیان محترم جهت شرکت در دوره MBA ماهان از سنین 25 الی 60 سال هستند.ولیکن به ندرت موارد استثنایی در میان مدیران و دانش پذیران گرامی مشاهده میگردد که با سنین کمتر و یا بیشتر از طیف سنی مذکور اقدام به شرکت در این دوره می نمایند که دارای جایگاه اجتماعی و شغلی حرفه ای نیز می باشند.

رزومه کاری

متقاضیان محترم جهت شرکت در دوره MBA ماهان می بایست ،حداقل به مدت 6 سال فعالیت کسب وکاری حرفه ای و واقعی (مدیران میانی،مدیران ارشد،صاحبین کسب و کار) داشته باشند.رزومه این افراد در جلسه مشاوره بررسی گردیده و پس از تأیید اولیه وارد جلسه مصاحبه نیز می شوند.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.