سبک جدید موفقیت

سمینار استراتژیست در مقام یه شطرنج باز برگزار گردید

سمینار استراتژیست در مقام یه شطرنج باز برگزار گردید

سمینار استراتژیست بعنوان یک شطرنج باز برگزار گردید

 سمینار استراتژیست بعنوان یک شطرنج باز با سخنرانی دکتر علیرضا هاشمی از اساتید مجرب مدرسه عالی ماهان و با حضور اقای نصرتی مدیریت محترم  کار آفرینی و اشتغال  اداره کل  تعاون، کارو رفاه اجتماعی، اقای کوهستانی مدیرموسسات پارک و علم وفن آوری گیلان ، صاحبان کسب وکار و کارآفرینان و دانش پذیران  در تاریخ 12 اسفند 1400برگزار گردید.

 سمینار که با صحبتهای خانم میترا سال افزون مدیریت محترم موسسه ماهان شعبه رشت اغاز گردید. ایشون ضمن خوش امدگویی به مهمان؛ از  دو نفر کارافرین حاضر جهت سخنرانی دعوت بعمل اوردن در ابتدا اقای شاهین قویدل و سپس اقای دکتر فردی  در خصوص شغل و تاثیر دوره های ماهان بر کسب و کار خود توضیحاتی دادند.

سپس دکتر هاشمی سخنران سمینار استراتژیست بعنوان یک شطرنج باز  صحبت نمودند و ضمن توضیحاتی در مورد نحوه برخورد و عملکرد در کسب و کار مانند یه شطرنج باز در خصوص دوره های mba و dba و post dba نیز توضیحاتی  دادند.

 

در پایان این سمینار ضمن اهدای مدرک چهارتن از دانش پذیران دوره dba، جشن اختتامیه دوره dba کد 54 نیز با خاموش کردن شمع شماره کد 54 و امضاء دانش پذیران دوره dbaکد 54 زیر عکس خود که بصورت یه تخته شاسی چاپ شده بود نیز برگزار گردید.
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.