سبک جدید موفقیت

فن بیان

کلاس فن بیان ، سخنوری و سخنرانی

درس خواندن و تخصص داشتن نیست

پدر من به درس خوندن به شدت تاکید می کرد و دوست داشت که ما افراد تحصیلکرده ای بشیم و این اتفاق هم افتاد 

 ⇐ اما وقتی من درسم به پایان رسید و وارد محیط های کاری شدم دیدم گاهی یکسری مهارتها و جودش بسیار مهمتر از اون مدرک بود یکی از این مهارتها توانایی معرفی خود، صحبت در جمع ، نظردادن ، درخواست کردن، نه گفتن و حتی سخنرانی در جمع بود.

برای همین سعی کردم خودم رو به چالش های زیادی بکشم و این مهارتها را یاد بگیرم تا فرصتهای بیشتری را از دست ندهم 

 ملاحظه کردم که در موقعیت های مختلف افرادی که خوب صحبت می کنند و این مهارت را دارند موفقتر و تأثیر گذار تر هستند

پس اینطوری بود که شروع به یادگیری این مهارت یعنی مهارت فن بیان و سخنرانی در کلاس فن بیان کردم 

الان هم به شما توصیه میکنم که اگر نمی خواهید که موقعیت های بیشتری را از دست بدهید، و بتوانید با قدرت جایی که باید صحبت کنید با اعتمادبه نفس مقابل جمع صحبت کنید ، جایی که باید ایده خود را مطرح کنید ، جایی که باید سخنرانی کنید، بتوانید با تسلط بالا صحبت کنید …

 اما من به تو دوست خوبم پیشنهاد می دهم که برای اینکه فرصتهای بیشتری را از دست ندهی و  بتوانی با قدرت مقابل هر جمعی صحبت کنی ، اصول سخنرانی و فن بیان را یاد بگیری ، صدای پرانرژی داشته باشی ..

دوره با خدمات vip

 خدمات vip اختصاص دادن یک راهنما برای شماست که شما را در طول دوره و تا یک ماه بعد از آن راهنمایی می کند . یعنی اختصاصی تمرینات  دوره را از شما پیگیری می کنند. راهنمای شما در طول دوره با شماست که درطول هفته شما را راهنمایی در این موضوع خواهد کرد و تمرینات حضوری با راهنمای تان خواهید داشت. ( تجربه نشان داده است که گاهی در مسیر تغییر و پیشرفت دچار اهمال کاری می شویم و وجود یک راهنما یا کوچ به ما کمک می کند که از مسیر دور نشویم و همچنان در فضای تغییر و پیشرفت باقی بمانیم. چون هر یک گام دور شدن از مسیر، زمینه را فراهم می کند که ما کم کم از مسیر دور  و به کل خارج شویم). یکی از مزایای گرفتن کوچ یا راهنما جلسه تمرینی حضوری با راهنمایتان است که این جلسه یک بار در هفته و خارج از زمان جلسات دوره است . تجربیات دوره های پیشین اثبات کرده که وجود یک راهنما در مسیر بسیار در پیشرفت شما موثر است.

دوست داری که مهارتهایت را ارتقا بدی ؟

 آیا دوست داری که اعتماد به نفست افزایش پیدا کنه؟ ( چون وقتی مقابل جمع صحبت می کنی به شدت روی اعتماد به نفست تاثیر مثبت می گذاره.)

دوست داری صدای پر انرژِ ی داشته باشی

 دوست داری فن بیان خوبی داشته باشی ؟

به واسطه سخنرانی کردن ارتباطات عالی با افراد موفق برقرار کنی؟

بتونی درآمدت افزایش بدی ؟

یک ارائه بی نظیر در جلسات و سخنرانی هات داشته باشی ؟ طوری که مخاطب کامل با تو همراه بشه ؟

 

چند بار شده که به خاطر مطرح نکردن ایده خودت فرصتهایی را از دست دادی؟ یا چند بار شده که ایده خودت ارائه کردی ولی به علت ارائه نامناسب موقعیتی که می تونست باعث موفقیتت بشه رو به شخص دیگری سپردی!؟

کلاس فن بیان و سخنرانی با سایر دوره های آموزشی فن بیان چه تفاوتی دارد؟

در کلاس فن بیان  مجموعه ما ، شما هر جلسه روبروی جمع سخنرانی خواهید داشت و سخنرانی شما توسط مدرس دوره بهبود خواهد یافت و نکات ویژه شما برای سخنرانی به شما گفته خواهد شد درست مثل اینکه یک مدرس خصوصی دارید!

مشاوره و ثبت نام دوره فن بیان