سبک جدید موفقیت

دوره Nlp

دوره جامع مربیگری صفر تا صد NLP

شروع دوره تربیت  مدرس ان ال پی NLP . در دوره های مختلفی که سالهای گذشته برگزار کردیم همواره شرکت کنندگان تقاضا داشتند یک دوره پیوسته و فشرده تدوین شود تا بتوانند در یک مدت معین تمامی تکنیک ها و مباحث مطرح شده در ان ال پی را بیاموزند تا بتوانند به موفقیت فردی برسند و آنرا به دیگران ارائه دهند. از این رو به طراحی دوره صفر تا صد ان ال پی پرداختیم که با استقبال بی نظیر دوستان از سراسر کشور مواجه شد.

در دوره جامع مربیگری علاوه بر یادگیری تکنیک های ناب NLP میتوانید، آنرا به دیگران نیز آموزش دهید. در ادامه به نحوه ثبت نام و شرکت در دوره بین المللی ان ال پی می پردازیم. 

امروزه تکنیک های ان ال پی NLP در بسیاری از زمینه ها مانند تجارت، روابط بین فردی، موفقیت و هدفگذاری، درمان بیماری ها مانند فوبیا، وسواس، استرس، عادات نامطلوب، اعتیاد، کاهش وزن و لاغری مورد استفاده می گیرد و میلیون ها نفر در سراسر دنیا توانسته اند به نتایج فوق العاده ای دست یابند.

15960082375f21272dcecec 1

این دوره برای چه افرادی مناسب است؟

تقریبا همه افرادی که میخواهند تدریس کنند و علاقمند به حوزه موفقیت و تحول فردی و سازمانی هستند.

افرادی که بدنبال شغل دوم هستند و علاقمند به سخنرانی و توانمندسازی دیگران هستند.

همچنین برخی از افرادی که در دوره های ان ال پی شرکت می کنند، از درمانگران، مشاوران و دانشجویان روانشناسی هستند زیرا می خواهند در کنار درمان و کمک به بیماران، از روشهای ان ال پی NLP نیز استفاده کنند.

مزیت دوره مربیگری

دریافت مدرک حضور در دوره (certificate)

امکان کسب درآمد.

آموزش ان ال پی NLP زیر نظر احمدنوری (مستر بین المللی)

امکان دریافت نمایندگی خانه ان ال پی ایران در سراسر کشور

برخورداری از حمایت های آموزشی و مشاوره ای جهت برگزاری همایش و کارگاه ها

دوره فوق در سطح های مختلفی برگزار می گردد و شرکت کنندگان با تمامی مباحث ان ال پی آشنا شده و می توانند موفقیت را با تمام وجود درک کنند.

سطح مقدماتی NLP

سطح پرکتیشنر NLP

سطح مستری NLP

سطح مربیگری NLP (آموزش نحوه اجرای دوره مجازی و حضوری و سخنرانی)

نوری

یک تفاوت بزرگ ما با سایرین چیست؟

علاوه بر گذراندن سطوح مختلف از مقدماتی تا مستری، در سطح مربیگری آموزشهای خاص بازاریابی و برگزاری دوره های مجازی و تولید بسته های آموزشی و دوره های حضوری ارائه میگردد. این یک  هدیه ویژه  است که با اجرای آن در کوتاه مدت میتوانید به یک مدرس حرفه ای تبدیل شوید.

نیمی از افرادی که از سراسر کشور در این دوره ها شرکت می کنند، رشته تحصیلی مرتبط ندارند اما با تلاش و استفاده از تجارب مدرس این دوره، روند یادگیری و پیشرفت را به سرعت طی می کنند. در این دوره ها کتابهای مختلف این حوزه و روانشناسی معرفی می شود و فرد با مطالعه این حوزه ها به دید کلی در زمینه آموزش دست میابد.

اگر در این دوره شرکت نکنم چه اتفاقی می افتد؟

بسیاری از افراد را در اطراف خودم میبینم که از کار روزمره خود خسته شده اند و تمایل دارند یک شغل دوم و پرانرژی داشته باشند تا هم به معلوماتشان افزوده شود و هم کسب درآمد کنند. تجربه من نشان داده اگر بتوانید از فرمول پیوستگی و تمرکز در هر زمینه ای استفاده کنید، در مدت مشخصی به یکی از نوابغ آن تبدیل خواهید شد. اگر بتوانید کوچینگ و مربیگری را بخوبی دنبال کنید، در عرض یکسال به یکی از مدرسین موفق حوزه خود تبدیل میشوید.

نام دوره nlp 768x459 1

مدرس دوره کیست؟

احمد نوری و مستر بین المللی NLP

۱. فارغ التحصیل NLP و هیپنوتیزم اریکسونی
۲. مدیر سابق پژوهش تحقیقات و توسعه کانون NLP ایران
۳. مربی رسمی NLP
4. مربی و داور رسمی ورزشهای رزمی

5.مولف کتا ب معجزه ای به نام ارتباط و ۹ اثر تصویری
6. دارای گواهینامه استادی در هنر های رزمی از دکتر chi cheng yangرئیس فدراسیون جهانی هنر های رزمی

images

اگر از روند زندگی خود راضی نیستید، 2 راه پیش رو دارید.

اول: برای دستیابی به اهداف خود تلاش کنید و این کار شاید راحت نباشد ( شامل هزینه، زحمت یادگیری و مشکلات قرارگیری در جمع مربیان و سخنرانان).

دوم: راه فعلی را در پیش بگیرید و سبک زندگی فعلی را ادامه دهید و چشم بدوزید به موفقیت های دیگران و آنها را تحسین کنید. در این صورت جامعه، خانواده و شانس بد خود را مسئول ناکامی ها خواهید دانست و کاری از پیش نخواهید برد.

از این پس انتخاب سبک زندگی باشماست…

اگر هم در این دوره شرکت نکنید اتفاقی رخ نمیدهد و بازهم به روند عادی زندگی خود باز خواهید گشت و جزء 20 درصد موفق جامعه از نظر برایان تریسی نخواهید بود. او اعتقاد دارد در دنیا فقط 20 درصد از افراد هر جامعه به سرمایه گذاری بر روی خود می پردازند و همین افراد نوابغ و ثروتمندان را تشکیل میدهند.

من یکی از لذت های بزرگ دنیا را سخنرانی در جمع و آموزش گروهی میدانم. اگر شما نیز به این حوزه علاقه مند هستید، در دوره مربیگری ان ال پی شرکت کنید و از تکنیک ها ابتدا برای پیشرفت و تعالی خود و در مرحله بعد، برای کمک و آموزش به دیگران استفاده کنید.

پس…

پس اگر شماهم علاقمندید به جمع خانواده بزرگ ان ال پی ایران بپیوندید، در این دوره شرکت کنید.

سوالات متداول

تقریبا تمام کسانی که به حوزه آموزش و توانمندسازی فردی علاقمند هستند. در قدم اول این دوره به مباحث NLP پرداخته میشود و تکنیک های موفقیت و تغییرات فردی آموزش داده میشود تا فرد بتواند پس از کسب موفقیت های خود، آنرا به دیگران نیز آموزش دهد. در قدم دوم نحوه ارائه و رشد برند شخصی به مدرسین آموزش داده میشود تا در کمترین زمان بتوانند وارد بازار کار شوند.

برای یافتن پاسخ خود کافیست جستجویی در بین مدرسان و سخنرانان بزرگ ایران و حتی جهان داشته باشد. بسیاری از آنها تحصیلات مرتبط نداشته اند و با پشتکار و مطالعه توانسته اند بر روی زندگی دیگران تاثیر مثبت بگذارند. اگر زندگی 20 مدرس موفقیت ایران را بررسی کنید، خواهید دید آنها از رشته های دیگر و حتی بدون مدرک دانشگاهی به این کار پرداخته اند. آنها یک مزیت بزرگ دارند و آن شوق و ایمان به کار خود است.

باتوجه به اینکه در این دوره مباحث مربوط به ان ال پی ارائه می گردد، داشتن رشته مرتبط با روانشناسی الزامی نیست. البته اگر تجربیات و مطالعات شما در زمینه موفقیت و روانشناسی باشد، به درک بهتر تکنیک ها کمک خواهد کرد اما بطور کلی تکنیک های NLP از مبتدی تا پیشرفته ارائه خواهد شد و جای نگرانی نیست. بیش از نیمی از افرادی که در دوره مربیگری شرکت می کنند، از رشته های دیگر وارد این دوره میشوند و بواسطه علاقه ای که دارند به موفقیت دست میابند، بنابراین این دوره فاقد پیش نیاز می باشد و تنها رمز موفقیت در آن، شوق به یادگیری و اجرای تمرین های مربوطه است.

مدرسانی که همه سطوح دوره را با موفقیت به پایان برسانند، عضوی از مجموعه خانه ان ال پی ایران میشوند و پس از دوره در سایت معرفی میشوند و تحت کوچینگ و حمایت های استاد سجاد زمانی قرار می گیرند. بطور مثال اگر مدرسی پس از دوره اقدام به برگزاری سمینار یا کارگاه کند، میتواند روش های برگزاری، تبلیغات و محتوای دوره را با استاد زمانی مطرح نماید و از راهمایی های تخصصی ایشان استفاده کند.

یکی از دغدغه های اصلی مدرسان در ماههای ابتدایی فعالیت، نحوه رشد برند شخصی و برگزاری دوره های nlp است. ما تا یکسال اول بصورت مستقیم در کنار مربیان خواهیم بود تا بتوانند با سرعت بیشتری به اهداف خود برسند. پشتیبانی و همفکری های تخصصی تا زمان عضویت مدرسان در مجموعه خانه NLP ادامه خواهد داشت.

در سالهای اخیر شغل آموزش و تدریس روند رو به رشدی داشته است و جامعه بخوبی اهمیت آموزش در زندگی را درک کرده است. در این میان شغل سخنرانی و آموزش نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در اینجا قصد نداریم وعده های عجیب و غریب بدهیم اما این شغل یکی از شیرین ترین و پر درآمدترین شغل های دنیاست اما برای کسب درآمد بالا باید مزیت رقابتی خاص ایجاد کنید و با تلاش و ارائه خدمات با کیفیت، به زندگی دلخواه خود برسید.

اگر به لیست شرکت کنندگان دوره های مختلف نگاه کنید، خواهید دید نیمی از آنها از شهرهای مختلف هستند. این دوره طوری طراحی شده است که افراد بتوانند از شهرهای مختلف در آن حضور یابند. همچنین سه نفر از مدرسان این دوره از کشور های خارجی (سوئد، ترکیه و بلژیک) شرکت کرده اند.

همچنین جهت شرکت در دوره غیر حضوری مقدماتی و پیشرفته به لینک های زیر مراجعه فرمایید.

دوره مقدماتی ان ال پی 

یا

دوره پیشرفته آموزش ان ال پی

 


فرم مشاوره رایگان و ثبت نام

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .