سبک جدید موفقیت

پنجمین گردهمایی مدیریت راهبردی کسب وکار در رشت برگزار شد

پنجمین گردهمایی مدیریت راهبردی کسب وکار در رشت برگزار شد

پنجمین گردهمایی مدیریت راهبردی کسب و کار توسط مدرسه عالی کسب و کار پرتو ماهان گیلان به مدیریت میترا سال افزون برگزار شد.

مدرسه عالی کسب و کارپرتو ماهان افتخار میزبانی کارافرینان وصاحبان کسب و کار و مدیران عامل را داشت کسانی که درهر لحظه ی زندگی به دنبال آموزش و کسب دانش هستند و هیچوقت دست از تلاش برنمیدارند.

در این گردهمایی با شکوه بزرگانی چون جناب آقای مهندس نويد سياري عضو هيئت مديره هلدينگ كسب و كار ماهان و رياست محترم مركز مشاوره مديريت و كارآفريني ماهان، امير دريادار شعبانزاده فرمانده محترم مركز باقرالعلوم نداجا ، جناب اقای محمد یوسف پور(مسئول محترم مرکز آموزش های کارآفرینی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان گیلان، جناب اقای کوهستانی مدیر محترم امور موسسات پارک علم وفناوری گیلان ،حضور بهم رسانیدند.


در این مراسم علاوه بر گردهمایی بزرگان کسب و کار با سخنرانی سرکار خانم سال افزون ، سرکار خانم پورمفید ، اقای دکتر کامبیز طهرانی آقای دکتر علی ناصری، سخنرانی اقای یوسف پور و اقای کوهستانی همراه بود که مطالب بسیار ارزنده ای بیان شد…
در بخش جالب و زبیای این گردهمایی گروه دفنوازان یاهو موسیقی های بینظیری را نواختند که بسیار لذتبخش بود
و در اخر این مراسم باشکوه جشن فارغ التحصیلی دانش پذیران ماهانی به پاس زحمات و تلاشی که برای کسب علم نمودند گواهینامه ی دوره mba دانشپذیران،توسط مدرسه عالی کسب و کار ماهان شعبه گیلان اعطاء گردید.


سپاس بیکران از تمام مهربانان و عزیزانی که قدم رنجه فرمودند و در این دورهمی حضور داشتند امیدواریم از این گردهمایی بهره کافی را برده باشید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.