سبک جدید موفقیت

پنجمین همایش مدیریت راهبردی کسب و کار گیلان

پنجمین همایش مدیریت راهبردی کسب و کار گیلان

سرکار خانم فلورا پورمفید دبیر علمی همایش اعلام نمودند به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی، پنجمین همایش مدیریت راهبردی کسب و کار گیلان برگزار می شود.

همچنین در ادامه   با اشاره به رویکردهای موسسه ماهان در ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی و مهارت های کسب و کار، به برگزاری پنجمین گردهمایی مدیریت راهبردی کسب و کار با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مرکز آموزش های کارآفرینی و مهارت های کسب و کار آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان اشاره کرد و افزود: امروزه اهمیت کارآفرینان و کسب و کارهای کوچک و متوسط در توسعه اقتصاد ملی با هدف ایجاد نوآوری مولد و اشتغال پایدار بسیار مورد توجه است و آموزش های متنوعی در حوزه توانمندسازی نیروی انسانی استان گیلان برنامه ریزی کرده ایم.
پورمفید با اشاره به اهمیت مشاوره به کسب و کارها افزود: با همکاری مشاوران و منتورهای مجرب کشوری، در حوزه ارایه مشاوره و خدمات کارآفرینی نیز برنامه ریزی های لازم انجام شده است.
وی با اشاره به اهمیت رویدادهای کارآفرینی در توسعه اکوسیستم کارآفرینی استان گفت: در پنجمین گردهمایی مدیریت راهبردی کسب و کار، دکتر علی ناصری، دکترای مدیریت روانشناسی و مدیریت استراتژیک، دکتر محسن صیقلی، دکترای مدیریت مالی و سرمایه گذاری و دکتر کامبیز طهرانی، دکترای مدیریت بازاریابی به ارایه آخرین دستاوردهای حوزه کسب و کار می پردازند.
پنجمین گردهمایی مدیریت راهبردی کسب و کار، جمعه ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰ تا ۱۴ در تالار آریانا رشت و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.