سبک جدید موفقیت

افتتاح آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد مدیران برتر در لاهیجان

افتتاح آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد مدیران برتر در لاهیجان

افتتاح آموزشگاه فنی وحرفه ای آزادمدیران برتردرلاهیجان 

درهفته دولت آموزشگاه فنی وحرفه ای آزاد مدیران برتردرلاهیجان باحضورمهندس مصطفوی ومهندس خوشحال معاون عمرانی وسیاسی وامنیتی فرماندارلاهیجان ،مهندس خلیلی رئیس مرکزفنی وحرفه ای این شهرستانهای لاهیجان وسیاهکل،فاطمه پوررضایی رئیس اموزشگاه های ازاداستان گیلان وخانم پوردرویش رئیس اموزشگاه های شهرستان لاهیجان و سیاهکل افتتاح وبه بهره برداری رسید.

افتتاح آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد مدیران برتر در لاهیجان
افتتاح آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد مدیران برتر در لاهیجان

 

 

«میتراسال افزون» مدیریت اموزشگاه درافتتاحیه این مراسم گفت:

پلنی را برای شش ماهه دوم سال ۱۴۰۰طراحی کردیم و مطالعاتی را در شهرستان لاهیجان جهت توانمندسازی نیروی انسانی در طرح اشتغال زایی و راه‌اندازی کسب و کارهاانجام داده ایم.

وی افزود:

ما درحالی فعالیت خودرادر شهرستان لاهیجان آغازنمودیم که در چشم انداز پنج ساله انتظار داریم بتوانیم سالیانه ۱۵۰ تا ۲۰۰ نفر در بحث توانمند سازی جوانان با تحصیلات دانشگاهی تولید اشتغال کنیم .

«سال افزون»ادامه داد:

مشکلی که همیشه در بحث آموزش داریم این است که پس از اموزش هیچگونه مشاوره و پشتییانی انجام نشده و به مرحله کاربردی درنمی ایند و به مرور اموخته ها فراموش شده و اموزش انچنان که می بایست تاثیر گذار نخواهد بود ما در رشت سعی کردیم تمامی دوره ها را کاربردی کرده و ارتباط بین سه راس مثلث اموزشگاه ،دانشپذیر و اساتید ادامه دار باشد

وی در پاسخ به این سوال که آیا تا به حال دوره آموزشی را در لاهیجان برگزار نموده اید گفت :یک دوره فروش را با همکاری سازمان فنی و حرفه ای برگزار کردیم.

وی در ادامه در خصوص کلاس‌های بیان کرد :جمعیت کلاس ها بین ۲۰ تا ۲۵ نفر است که با توجه به شرایط کرونا کلاسها در سالنی که ۱۰۰ تا ۱۵۰ نفر ظرفیت داشته باشم برگزار می‌کنیم، در رشت سازمان فنی و حرفه‌ای سالن آمفی تئاتر را در اختیار ما قرار می‌دهد و در لاهیجان امیدواریم بتوانیم از سالن شهرداری استفاده نماییم.

وی در مورد دوره های آنلاین یاداورشد: امکان برگزاری کلاس های آنلاین وجود دارد و کلاسها در دوره کوتاه مدت و بلند مدت برگزار می‌شود .

وی در ادامه خاطرنشان کرد: قبل از شروع کلاس ها مشاوره و مصاحبه توسط تیم اموزش انجام می‌شود که هرفرد باتوجه به نیاز خود در دوره مناسب شرکت نماید.

ایشان نماینده مدرسه عالی کسب وکار ماهان در استان گیلان هستند و دوره های MBAمدیریت ارشد کسب و کار وDBAدکترا حرفه ای کسب و کاررا بر گزار می نمایند وی در ادامه در مورد مبلغ سرمایه گذاری وتاسیس این آموزشگاه گفتند: تا به امروز حدود ۵۰۰ میلیون تومان برای این مرکز هزینه نمودند.

وی در مورد پرداخت تسهیلات اظهار داشت: تا به امروز تسهیلاتی را دریافت نکرده ایم آقای مصطفوی معاون عمرانی فرماندارلاهیجان دراین مراسم قول مساعدت دادند.

وی یاداورشد:
هیچ وقت یک بخش خصوصی که حمایت از سازمان‌های دولتی را نداشته باشد نمی تواند گام های بعدی را بردارد ولی بنده خدا را شاکرم که هم در رشت و هم در لاهیجان از حمایت ارگانهای دولتی برخوردار بودم.

(گزارش تکمیلی خبر)

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.